piątek, 10 maja 2013

Krem do twarzy - czyli podstawa pięknego makijażu :)

Cześć kochane ! 

Dzisiaj o kremie do twarzy i o tym jaką odgrywa role w idealnym makijażu :)  

Wiadomo nam że każdy makijaż zaczynamy od odpowiedniego przygotowania skóry naszej twarzy  i dlatego w tym celu należy dobrać do niej odpowiedni krem ;) 
Krem to najważniejszy kosmetyk dzięki któremu nasza skóra jest utrzymana w  dobrej kondycji .
Pewnie nasuwa Wam się pytanie co zrobić i jak dobrać odpowiedni krem do potrzeb naszej skóry : 
1.Staraj się poświęcić więcej uwagi na skórę Twojej twarzy i zaobserwuj jaka ona jest (czy się błyszczy , czy ma zaskórniki jakieś niedoskonałości , a może rozszerzone pory , zaczerwienienia , czy piecze albo swędzi , może jest przesuszona , albo  tłusta hmm być może jej kolor jest nie fajny np szary ...) 
2. Pytaj o próbki kremu  ! To pozwoli Ci szybko się przekonać jak Twoja skóra reaguje na dany krem (w moim przypadku to max 2 dni ) nie obciążając Twojego budżetu . Jeśli będzie dobry to zdecydujesz się na kupno jeśli nie próbkę wyrzucisz do śmietnika :) 
3.Podstawa to nawilżenie którego wbrew pozorom potrzebuje nawet skóra mieszana i tłusta . 
4.Pamiętajcie kochane żeby też dobrać krem odpowiednio do naszego wieku to jest ważne , nie używajcie kremu mamy dlatego że np dobrze się  wchłania :) 
5. Pamiętajcie o tym że nie wszystko co drogie jest dobre . 
6. Jeśli macie wątpliwości między jednym a drugim kremem zawsze warto porównać jego skład :) Poszperać na forach internetowych poczytać opinie innych dziewczyn przecież kupno i dobranie odpowiedniego kremu to nie wyścigi ... 
" PAMIĘTAJCIE KOCHANE ŻE PIĘKNA KOBIETA TO ZADBANA KOBIETA " 
Co zrobić żeby uzyskać piękny i długo trwały makijaż przede wszystkim odpowiednio zadbać o naszą cerę i dobrze ją przygotować przed nałożeniem podkładu . Czasami mamy pretensje do naszych kosmetyków i mówimy do siebie " tyle pieniędzy za to dałam a to nie jest nic warte " a zapominamy o tym że skóra naszej twarzy sama o siebie nie zadba ;) Bardzo ważne jest TONIZOWANIE , OCZYSZCZANIE I NAWILŻANIE bo przecież makijaż wygląda ładnie i naturalnie przede wszystkim na nawilżonej skórze :) Warto zadbać o nawilżanie nie tylko zewnątrz, ale też poprzez odpowiednie odżywanie, picie dużej ilości niegazowanych i niesłodzonych płynów . 
Moje 3 kroki do idealnej cery : 


 
Jak zauważyłyście na toniku jest nr 3 i jest to zestaw dla cery mieszanej w kierunku tłustej ;) 

Dostępne są jeszcze :

     1 cera sucha ,
  

2 cera mieszana w kierunku suchej 


 4 cera tłusta 


       Zestaw zawiera mydełko delikatnie oczyszczające , tonik i krem . 

Polecam Wam kochane ! 

Za nim znalazłam swoje idealne 3 kroki do pięknej 

cery trochę się na wyrzucałam tych kremowych próbek hihi 

Pozdrawiam Brak komentarzy: